Spelersbus FC Groningen bekogeld met bakstenen Geplaatst: vrijdag 26 februari 2010 23:03 Gewijzigd: vrijdag 26 februari 2010 23:03 ROOSENDAAL - De spelersbus van FC Groningen, die vrijdagavond was uitgeleend aan de spelers van BV Veendam, is na de wedstrijd van Veendam tegen RBC bekogeld met bakstenen.
De bus was slechts een kleine vierhonderd meter verwijderd van het stadion toen een aantal jongeren de spelersbus bekogelde. De ramen van de bus zijn voorzien van gelaagd glas, en daardoor is de schade beperkt gebleven. Voor zover nu duidelijk zijn twee ruiten beschadigd, maar is de binnenste laag van die ruiten nog intact.
Foto: Frederick Stokker / RTV Noord
Er zijn 11 reacties bij dit bericht (klik hier om deze te bekijken)
Erwin Bakker
schrijft op 28-2-2010 11:48
Inderdaad, supporter is hier geen goed woord meer. Wat heeft het voor zin een bus te slopen?
marcel lesman
schrijft op 28-2-2010 10:50
misschien waren ze bang dat ze bezoek kregen van het grote FC GRONINGEN
Theo Buurman
schrijft op 27-2-2010 17:00 Deze reactie is niet geplaatst, omdat deze niet "on topic" is. Lees aub de spelregels.
Bas Bosman
schrijft op 27-2-2010 15:58
Schandalig! Als ik FC Groningen was zou ik m'n bus niet weer uitlenen. Hoewel BV Veendam er natuurlijk niets aan kan doen.
Maar wie gaat deze schade vergoeden? Bij Veendam is geen cent meer te halen.
Willem Bakker is blijkbaar een aanhanger van Veendam. Misschien moet Veendam voortaan maar voor eigen vervoer zorgen. En over de spelling zullen we het maar niet hebben.
robin vandenbosch
schrijft op 27-2-2010 15:50
@ Willem Bakker: Aan het aantal spelfouten te zien ben je niet al te snugger.. Net zoals waarschijnlijk degenen die de bus bekogeld hebben..
bert willemsen
schrijft op 27-2-2010 15:00
volgens mij is het meneer Bakker kijk maar naar zijn spel fouten.
kerel school even bij in plaats van met keitjes te gooien!!!
ga eens oefenen bij Rutger Smith misschien dat je dan wel succes hebt!
of heb je Jans ook zo een brief geschreven ?
logisch dat ie dan niet benauwd wordt!
Paul Leegwater
schrijft op 27-2-2010 14:24
De mensen die de bus hebben bekogeld, moeten zelf gestenigd worden.
geert heller
schrijft op 27-2-2010 11:12
dit krijg je al je met een andere bus van een club ga ik vind dat veendam gewoon een een qubuzz hat moeten nemen want dan hadden ze denk ik niks aan de hand geweeest maar die lui die die stenen tegen aan nhebben gegooid die moet in de cel
Patrick Haan
schrijft op 27-2-2010 7:42
En de mensen die dit soort dingen doen noemen zich dan ook nog vaak "de echte suporters" MAN MAN MAN,.
H v/d Knaap
schrijft op 27-2-2010 2:13 Deze reactie is niet geplaatst, omdat deze niet "on topic" is. Lees aub de spelregels.
Willem Rudolf Slotboom
schrijft op 26-2-2010 23:38
Zielige vertoning. Waarschijnlijk een stel vandalen, die uit pure afgunst hebben gehandeld, omdat er FC Groningen op de bus stond.
This is some default tab
content, embedded directly
inside this space and not
via Ajax. It can be shown
when no tabs are automatically
selected, or associated with
a certain tab, in this case,
the first tab.